Bu sayfayı yazdır
Cuma, 20 Eylül 2013 13:09

E-depo modülü Özel

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

e-Depo® Modülü, eczane-depo iletişimini sağlayan bir yazılım ürünüdür. e-Depo® Farmakom Online! Eczane Programı’na tam entegre olarak çalışır. Ecza deposu bağlantısını eşanlı olarak kurarak, eczane otomasyonunda büyük kolaylıklar sağlar.

 

 

e-Depo® Modülü'nün
          eczane işletmeciliğinde sağlayacağı kolaylıklar :

 • Elektronik Sipariş
  - Ürünlere ait tüm vade, iskonto, mal fazlası bilgilerini sipariş esnasında görebilir, en uygun alım koşuluna hızla karar verebilirsiniz.
  - Sipariş verirken eczanenizde bulunan stok miktarını görebilirsiniz.
  - 7/24 sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz her an depoya bağlanarak sipariş verilebilir. Nöbetlerinizi stok eksiklerini tamamlamak için değerlendirebilirsiniz.
   

 • Depoya Son Gelen Ürünler
  Piyasada bir süredir bulunmayan ürünlerin depoya girişini takip edebilir, satış koşullarını inceleyebilir, isterseniz hemen satın alabilirsiniz.
   

 • Piyasaya Yeni Çıkan İlaçlar
  Ruhsat alarak piyasaya sürülen ilaçları düzenli olarak takip edebilir, satış koşullarını inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Tüm ilaçlar gibi, piyasaya yeni çıkan ilaçların da etken/endikasyon bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.
   

 • Alış Faturası Aktarımı
  Alış faturalarınızı e-Depo® Modülü aracılığı ile Farmakom Online!'a aktarabilirsiniz.

  - Depoda faturanız kesildiği an Farmakom Online!'a aktarabilirsiniz.
  - Fatura aktarma işlemini 7/24 dilediğiniz an ve dilediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.
  - e-Depo® modülü mükerrer fatura aktarımına izin vermez.
  - Aktarılan faturalar istenilmesi durumunda yeniden aktarılabilir.
  - Depoya elle kestiğiniz iade faturalarını da alış faturaları gibi Farmakom Online! eczane programına aktarabilirsiniz.

  Alış faturası aktarma işleminin pratik yararları şunlardır:
  - Eczanenizde takip ettiğiniz depo cari hesabının kendiliğinden düzenlenmesi.
  - Tek tek girilmesine gerek kalmadan alınan ürünlerin stoklara işlenmesi.
  - Ürünlerin stoklara otomatik geçişi ile, stok takibinin kolaylaşması.
   

 • Sürekli Güncel Kalma
  e-Depo® Modülü işlemleri, eczane ürün bilgilerini depo kayıtlarını esas alarak düzenler. Elektronik sipariş veya fatura aktarımı yoluyla hareket gören ürünlere ait barkod ve fiyat bilgileri
  eczanenizde güncellenir.
   

 • Ekstre 7/24
  - İstediğiniz her an cari hesap ekstrenize veya fatura ekstrenize ulaşabilirsiniz.
  - Ekstrenizi e-Depo® Modülü aracılığı ile görebilir ve yazdırabilirsiniz.
  - Geleneksel ekstre eczaneye ulaştığında, gerek kesilen yeni faturalar gerekse yapılan yeni tahsilatlar dolayısı ile güncelliğini yitirmektedir. e-Depo® ile Cari Hesap ekstrenizin en güncel haline  elektronik yoldan ulaşabilirsiniz.

   

 • Kampanyalar
  Depo tarafından yapılan kampanyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerin en avantajlı satış koşullarını detayları şekilde inceleyebilirsiniz. Kampanya kitapçıklarında yer alan tüm bilgilere bu bölümden kolayca ulaşılabilir.
   

 • Otomatik Sipariş Hazırlama
  Farmakom Online! Eczane Programı eczane stok ihtiyaçlarını karşılamak için sipariş listesi oluşturabilmektedir. Otomatik sipariş listesi, stok miktarına göre veya aylık çıkış miktarına göre hazırlanabilir. Hazırlanan sipariş, ilave bir işleme gerek kalmaksızın e-Depo Modülü® ile depoya iletilir. Kesin siparişi onaylamadan önce siparişte düzenleme yapmak, ürün ekleyip çıkartmak mümkündür.

  Eczane işletmeciliği gün geçtikçe zorlaşmakta, ticari kararlar daha hassas hale gelmektedir. Bu sebeple etkin stok yönetiminin önemi giderek artmaktadır. e-Depo® modülü stok yönetiminde en büyük yardımcınız olacaktır.  

   

 • Alım raporu ve analizi görüntüleme
  İstediğiniz her an belirteceğiniz tarih aralığında yapmış olduğunuz alımlarınıza ait tüm detay bilgilerini görebileceğiniz bölümdür. Eczane Alım Raporu, eczane alış faturaları ile ilgili kümülatif rakamlara ulaşabileceğiniz bir rapordur. Bu bölüm aracılığıyla yapmış olduğunuz alımlarınızın hangi kademe grubundan size ne kadar kar sağladığını ve alımlarınıza ait diğer detay bilgileri görebilirsiniz.
   

 • Psikotrop/Uyuşturucu Alım Listesi
  Aylık olarak İl Sağlık Müdürlüğü'ne verilen Psikotrop / Uyuşturucu ilaç listesi için gereken fatura numarası ve fatura tarihi bilgilerine hızla ulaşabilirsiniz.
   

 • Ödeme Hatırlatma
  Bu özellik ile ödeme zamanı gelen çek ve senetleriniz e-posta ile size hatırlatılır. Ödemelerinizle ilgili kaç gün önceden mesaj almak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Elektronik postalarınızı düzenli olarak kontrol ediyorsanız, vadesi gelen ödemelerinizi yakından izleyebilirsiniz.

Okunma 6973 defa Son Düzenlenme Cuma, 20 Eylül 2013 13:20
Yorum eklemek için giriş yapın